Notice: Undefined index: hider in /home2/safransl/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 67 Notice: Undefined index: hider in /home2/safransl/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 197
0

Noteikumi & Piegāde

Paldies par lielo atsaucību, priecājamies, ka novērtējat SIA Safrāns ražoto produkciju!


INTERNETA VEIKALA PIRKUMA NOTEIKUMI

Pirkuma reģistrēšana, apmaksa un apstiprināšana


PAMATA NOSACĪJUMI

 • Šie pirkšanas-pārdošanas noteikumi (turpmāk tekstā – Noteikumi) nosaka savstarpējās tiesības, pienākumus un atbildību personai, kura iegādājās preces interneta veikalā www.safrans.lv (turpmāk tekstā – Pircējs), un SIA „SAFRĀNS“ (turpmāk tekstā – Pārdevējs). Iegādājoties preces interneta veikalā Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem.
 • Pirkšanas-pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju tiek uzskatīts par noslēgtu brīdī, kad Pircējs pēc pirkumu groza interneta veikalā izveidošanas norāda piegādes adresi, izvēlas apmaksas veidu un iepazīstas ar šiem Noteikumiem, nospiež pogu “Apstiprināt pasūtījumu”, un ir spēkā līdz pilnīgai pienākumu izpildei šī līguma ietvaros.


KĀ PASŪTĪT PRECI SIA SAFRĀNS?

 • Pasūtīt preci interneta veikalā www.safrans.lv
 • Saņemt konsultāciju pa telefonu: +371 27734554; (darba dienās no  08:30 līdz 16:30)
 • E-pastā: info@safrans.lv

Pasūtījumi, kas tiek veikti sestdienās, svētdienās, svētku dienās un darbdienās pēc 15:00, tiks apstrādāti nākamās darba dienas laikā.

Juridiskām personām pastāv iespēja noslēgt līgumu (pēcapmaka un individuāla pieeja).


APMAKSA

Par precēm varat norēķināties šādos veidos:

 • Skaidrā naudā uz vietas SIA "Safrāns", pēc adreses Tvaika iela 64, Rīga. (darba dienās no 08:30 līdz 16:30)
 • Apmaksa caur internetbanku - paysera (Internetbankas: SWEDBANK; SEB; CITADELE; LUMINOR/NORDEA. Elektroniskā nauda: WebMoney, PAYSERA)
1. Noformējiet pasūtījumu un sadaļa "Apmaksa" izvēlieties "Apmaksa caur internetbanku-paysera"

2. Nospiediet pogu "Turpināt"

3. Izvēlieties savu internetbanku

4. "Safrans.lv" pāradresēs Jūs uz Jūsu internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.

5. Internetbankas lapā pievienojaties kā ierasts, par izvēlētajām precēm sistēmā jau būs noformēts rēķins. Jums atliek tikai apstiprināt maksājumu.

6. Pēc maksājuma apstiprināšanas, spiediet pogu "Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja" un Jūs nokļūsiet atpakaļ uz safrans.lv

 • Ar pārskaitījumu uz SIA "Safrāns" bankas kontu.
Maksājuma mērķī norādiet savu pasūtījuma numuru. Pasūtījums tiks izsūtīts tiklīdz mēs saņemsim maksājumu.*

(Lūdzu, norādiet maksājuma mērķis. Pretēja gadījumā Jūsu pasūtījuma izpilde var aizkavēties. Paldies par sapratni!) 

Mūsu rekvizīti:

SIA Safrāns
Reģ. Nr.: 40003745494
PVN maks. Reģ Nr.: LV40003745494
Juridiskā adrese: 
Tvaika iela 64-1, Rīga, LV-1034
Faktiska adrese: Tvaika iela 64, Rīga, LV-1034
Banka: A/S Swedbank (HABALV22)
Konts: LV74HABA0551010001519

* Bankas pārskaitījums parasti tiek apstrādāts ilgāku laiku un var paiet pat vairākas dienas no pārskaitījuma brīža līdz brīdim, kad nauda nonāk saņēmēja kontā. Tas ir atkarīgs no maksātāja bankas. Lūdzu, ņemiet to vērā plānojot pasūtījuma izpildes laiku. Mēs pārbaudām savu bankas kontu vairākas reizes dienā, lai piefiksētu ienākošos maksājumus un nodotu pasūtījumus uz piegādi. Lai izvairītos no pārpratumiem, neaizmirstiet norādīt jūsu pasūtījuma/rēķina numuru, veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu. Pasūtījumu izņemšana SIA "Safrāns" noliktavā:


Tiklīdz pasūtījums būs gatavs, paziņojums par to īsziņas veidā tiks nosūtīts saņēmējam uz telefona numuru.

Pasūtījumus var saņemt darba dienās no plkst. 08.30 līdz 16.30.

Piegādes maksa: bezmaksasPASŪTĪJUMU PIEGĀDE 

Parasti preces tiek piegādātas uz Pircēja norādīto adresi 1-3 darba dienu laikā (izņemot oficiālās Latvijas valsts svētku dienas) pēc tam, kad saņemta apmaksa par precēm un piegādi.

 

Pasūtījumu piegāde Rīgā un Latvijas reģionos  ar OMNIVA pakomātu starpniecību (Max svars 30 kg):


Piegādes maksa -  3.50 EUR (ar PVN)


Pasūtījumu piegāde Rīgā un Latvijas reģionos  ar OMNIVA pakomātu starpniecību (Max svars 30 kg):

BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs 35.00 EUR


Pasūtījumu piegāde Rīgā un Latvijas reģionos ar Omniva kurjeru starpniecību*: 


cena par kurjera piegādi tiek aprēķināta individuāli un, lai cenu uzzinātu sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālr. +371 27734554 


Pasūtījumu piegāde Igaunijā un Lietuvā ar OMNIVA pakomātu starpniecību (Max svars 30 kg): 


Piegādes maksa - 7.00  EUR (ar PVN)


Pasūtījumu piegāde Igaunijā un Lietuvā ar Omniva kurjeru starpniecību*:


cena par kurjera piegādi tiek aprēķināta individuāli un, lai cenu uzzinātu sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālr. +371 27734554


* Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi. Papildus informācija, kā piemēram, kāpņu telpas kods un dzīvokļa numurs ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai neprecīzi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Jānorāda precīzs telefona numurs uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazināsies, lai precizētu vai pasūtītājs ir sasniedzams norādītajā adresē un varēs saņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai pasūtītājs uz šo numuru nav sazvanāms, tad norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.


PĒC WWW.SAFRANS.LV PASŪĪJUMA VEIKŠANAS 

 • Jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprinās Jūsu pasūtījumu. Kā arī, sekojot e-pasta norādēm, varēsiet izsekot sava pasūtījuma statusam (tiek apstrādāts, apstiprināts, izsūtīts, pabeigts).
 • Izvēloties piegādi ar kurjeru, piegādes dienā kurjerdienesta pārstāvis precizēs piegādes laiku.
 • Izvēloties piegādi uz pakomātu, saņemsiet sms un e-pastu no Omniva tiklīdz Jūsu pasūtījums atradīsies Jūsu izvēlētajā pakomātā.
 • Jautājumu un informācijas precizēšanas gadījumā ar Jums sazināsies www.safrans.lv pārstāvis, zvanot uz norādīto kontakttālruni.


PREČU ATGRIEŠANAS GARANTIJA 

 • Preces atgriešanas fakts jāpiesaka rakstiski SIA "Safrāns" pārstāvim 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, nosūtot pieteikumu pa e-pastu info@safrans.lv, vai sazinoties pa tālruni +37127734554. Atgriežot preci, tai jāpievieno pirkuma pavaddokumenti.
 • Pircējs 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas nogādā preci Pārdevējam uz noliktavu Rīga, Tvaika iela 64. Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.
 • Gadījumā, ja prece tiek saņemta nekvalitatīva, atgriešana tiek apmaksāta no mūsu puses, prece tiek apmainīta, vai arī atgriezta nauda par iegādāto preci.
 • Gadījumā, ja Pircējs vēlas atgriezt naudu par nekvalitatīvu preci, ir jānosūta naudas atgriešanas pieteikuma forma uz e-pastu info@safrans.lv
 • Naudas atgriešanas formā pircējam jānorāda: vārds, uzvārds, pasūtījuma numurs, neatbilstošās kvalitātes preču nosaukums un daudzums un naudas atgriešanas iemesls.
 • Nauda tiek atgriezta Pircējam uz bankas kontu, no kura tika veikta apmaksa.
 • Nauda tiek atgriezta 10 darba dienu laikā pēc rakstiski iesniegta naudas atgriešanas pieteikuma.

PRODUKTU IZSKATS 

 • Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā.
 • Piegādātais produkts var būt atšķirīgā iepakojumā, krāsā un formā.
 • Produkta apraksts tīmekļa vietnē var atšķirties no informācijas uz produkta  iepakojuma, jo produkta sastāvdaļas var mainīties.
 • Iesakām vienmēr izlasīt uz produkta iepakojuma norādīto informāciju.

 

Veicot pasūtījumu www.safrans.lv Jūs piekrītat pasūtījuma  apmaksas, piegādes un preces atgriešanas noteikumiem.

Safran.lv apstiprina, ka Jūsu sniegtā personīgā informācija, tiks izmantota tikai pasūtījuma un piegādes veikšanas nolūkos.


Veiksmīgu iepirkšanos www.safrans.lv interneta veikalā!
Sīkdatnes Mēs izmantojam savas tehniskās (likumiskās un nepieciešamās) un trešo pušu (google) statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Uzzināt vairāk”. Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir likumiskās un nepieciešamās, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Piekrītu Nepiekrītu Uzzināt vairāk