Par mums


Garšvielu un pārtikas piedevu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA Safrāns ir ģimenes uzņēmums, dibināts 2005.gadā. Gadu gaitā esam auguši un pilnveidojušies - no vairumtirgotājiem kļūstot par ražotājiem. Uzņēmums ražo dažādu veidu garšvielu maisījumus, no dabīgām izejvielām, neizmantojot pārtikas piedevas. Veicam garšvielu un citu piedevu pārfasēšanu, atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Nepieciešamas garšvielas - zvaniet Safrānam!

Pieejamo garšvielu un pārtikas piedevu sortimentu skatiet sadaļā Sortiments. Sortiments ir mainīgs un tiek papildināts, droši jautājiet, ja sarakstā neatrodiet vēlamo garšvielu vai pārtikas piedevu, un centīsimies nepieciešamo sagādāt.


Mūsu moto - Pilnībā apmierināts klients!


PAKAPOJUMI

SIA Safrāns papildus pakalpojumos ietilpst garšvielu maisījumu izstrāde, malšanas un maisīšanas pakalpojumi, fasēšanas pakalpojumi, augsti kvalificētu pārtikas tehnologu vizītes un konsultācijas. 

Garšvielas tiek sasvērtas un iepakotas atbilstoši Jūsu vēlmēm. Liela apjoma pasūtījumiem nodrošinām bezmaksas un ātru piegādi visā Latvijā.