0

Biežāk uzdotie jautājumi

Gadījumā, ja jūs veicat pasūtījumu un to neesat apmaksājuši, tiek uzskatīts, ka pasūtījums nav saņemts. Šajā gadījumā Jums vienkārši ir jāveic jauns pasūtījums, jākoriģē visu nepieciešamo, vai jāsazinas ar administratori pa tālruni +371 27734554 vai pa e-pastu info@safrans.lv un jāapmaksā izvēlētās preces.

Ja pasūtījums tika apmaksāts, veikt izmaiņas tajā diemžēl vairs nav iespējams jo tas automātiski parādās mūsu sistēmā. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas, lūdzu pārbaudiet vai visa nepieciešama informācija ir norādīta korekti.

Pasūtījumu piegāde Rīgā un Latvijas reģionos  ar OMNIVA pakomātu starpniecību (Max svars 30 kg) maksa -  3.50 EUR (ar PVN)

Pasūtījumu piegāde Rīgā un Latvijas reģionos ar Omniva kurjeru starpniecību maksa cena par kurjera piegādi tiek aprēķināta individuāli un, lai cenu uzzinātu sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālr. +371 27734554

Pasūtījumu piegāde Igaunijā un Lietuvā ar OMNIVA pakomātu starpniecību (Max svars 30 kg) maksa - 7.00  EUR (ar PVN)

Pasūtījumu piegāde Igaunijā un Lietuvā ar Omniva kurjeru starpniecību  cena par kurjera piegādi tiek aprēķināta individuāli un, lai cenu uzzinātu sazinieties ar mūsu menedžeri pa tālr. +371 27734554

Mēs piegādājam preces uz Lietuvu un Igauniju.

Jā, pasūtījumu  var izņemt SIA "Safrāns" noliktavā (Tvaika iela 64), darba dienās no plkst. 08:00 līdz 16:30

Piegādes maksa: bezmaksas