Notice: Undefined index: hider in /home2/safransl/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 67 Notice: Undefined index: hider in /home2/safransl/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/header.tpl on line 197
0

Preču atgriešanas garantija

Preču atgriešanas garantija


Preces atgriešanas fakts jāpiesaka rakstiski SIA "Safrāns" pārstāvim 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, nosūtot pieteikumu pa e-pastu info@safrans.lv, vai sazinoties pa tālruni +37127734554. Atgriežot preci, tai jāpievieno pirkuma pavaddokumenti.

Pircējs 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas nogādā preci Pārdevējam uz noliktavu Rīga, Tvaika iela 64. Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

Gadījumā, ja prece tiek saņemta nekvalitatīva, atgriešana tiek apmaksāta no mūsu puses, prece tiek apmainīta, vai arī tiek atgriezta nauda par iegādāto preci, ja klients nekvalitatīvo produktu var atgriezt.  

Gadījumā, ja Pircējs vēlas atgriezt naudu par nekvalitatīvu preci, ir jānosūta naudas atgriešanas pieteikuma forma uz e-pastu info@safrans.lv

Naudas atgriešanas formā pircējam jānorāda: vārds, uzvārds, pasūtījuma numurs, neatbilstošās kvalitātes preču nosaukums un daudzums un naudas atgriešanas iemesls.

Nauda tiek atgriezta Pircējam uz bankas kontu, no kura tika veikta apmaksa.

Nauda tiek atgriezta 10 darba dienu laikā pēc rakstiski iesniegta naudas atgriešanas pieteikuma.


Sīkdatnes Mēs izmantojam savas tehniskās (likumiskās un nepieciešamās) un trešo pušu (google) statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Uzzināt vairāk”. Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir likumiskās un nepieciešamās, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Piekrītu Nepiekrītu Uzzināt vairāk